Przepychanie Rur Warszawa

Przepychanie Rur Warszawa 24H – SIDEX

Przepychanie rur – Warszawa, Udrażnianie Odpływów Kanalizacyjnych.

Przepychamy rury instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej w Warszawie i do 40 km od Warszawy, za pomocą sprężyn mechanicznych Rothenberger. Posiadamy certyfikację umożliwiającą nam wykonywanie działań na systemie kanalizacyjnym Klienta.  Do Udrażniania odpływów kanalizacyjnych stosujemy urządzenia ciśnieniowe Rioned. Cechuje nas fachowość oraz szybki dojazd.  Poniżej krótkie filmy ilustrujące działanie naszego sprzętu.

Przepychanie Rur w instalacji zewnętrznej urządzeniem Rothenberger
Rioned – urządzenia do udrażniania odpływów kanalizacyjnych

Zatkana rura

Zatkana rura odpływowa zawsze dla każdego jest dużym problemem. Z reguły nie jesteśmy w stanie wcześniej przewidzieć kiedy to się stanie. Nagła awaria rury Kanalizacyjnej lub odpływowej stanowi duże wyzwanie dla samodzielnego usunięcia awarii. W takich właśnie przypadkach najlepiej zadzwonić do firmy Sidex Warszawa. Mówią, że przepychanie rur Warszawa to tylko my. Wystarczy krótki kontakt telefoniczny i już jesteśmy gotowi do wyjazdu.

Zatkana, niedrożna rura dlaczego? Przyczyn może być bardzo wiele. Od niewłaściwie zaprojektowanej instalacji po zatkanie spowodowane eksploatacją. Brud, tłuszcz, włosy i inne nieczystości mogą szybko zatkać odpływ. Nawet instalacje regularnie czyszczone dostępnymi środkami chemicznymi z czasem mogą wymagać fachowej usługi. Każda instalacja z czasem zmniejsza swoją drożność aż w końcu może doprowadzić do poważnych problemów.

Zatkana rura metody przepychania

Jeszcze przed przystąpieniem do przepychania rur dokonujemy sprawdzenia zatoru. Wykorzystujemy najnowocześniejszy i sprawdzony sprzęt. Specjalna kamera inspekcyjna sprawdzi miejsce i rozmiar zatoru. Do największych odpływów i awarii stosujemy metodę WUKO bardzo skuteczną i szybką w realizacji. WUKO jest stosowane do udrażniania odpływów i jest to metoda ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji. Na wyposażeniu mamy również bardzo skuteczne sprężyny zwane potocznie żmijkami. Żmijka to mechaniczna metoda przepychania rur gdzie odpowiednio dobrana główka drążąca rozbija brud zatkanej rury.

Przepychanie rur w Warszawie

Sidex Warszawa to gwarancja jakości i sprawnego rozwiązywania problemów. Jesteśmy oczekiwaną odpowiedzią na nieefektywne metody stosowane przez firmy konkurencyjne. Nasze specjalistyczne narzędzia nie tylko wykonują przepychanie rur, ale również oczyszczają odpływ, przywracając całkowitą przejrzystość rur na długie lata. Proponowane przez nas metody są bezinwazyjne i nie wymagają rozmontowywania rur. Demontaż zawsze oznacza większe koszty i dłuższą realizację zlecenia. W Sidex dbamy by wszystko było idealnie wykonane, bezproblemowe i jak najmniej inwazyjne dla odpływów oraz portfeli naszych klientów.
Czyścimy i przepychamy rury wszelkiego rodzaju. Żeliwne, kamionkowe i PVC/PVC. Inwestujemy w postępującą technologię, dlatego wykorzystywane przez nas urządzenia gwarantują usługę najwyższej jakości.

Pogotowie kanalizacyjne 24h

Naprawiamy awarie instalacji kanalizacyjnej, przepychamy rury, zlewy, brodziki, bidety i sedesy, wymieniamy urządzenia sanitarne, instalujemy pralki i zmywarki.

Jesteśmy na miejscu maksymalnie w ciągu dwóch godzin od kontaktu. Na terenie Warszawy dojazd jest bezpłatny. Jeśli masz wątpliwości, po prostu zadzwoń i zapytaj. Sami odbieramy połączenia telefoniczne i już podczas rozmowy jesteśmy w stanie w przybliżeniu określić skalę awarii i podać szacunkową cenę za naprawę. Sprawdź podstronę pogotowie kanalizacyjne.

Przepychanie i udrażnianie rur Warszawa

Sidex specjalizuje się w przepychaniu rur, udrażnianiu odpływów kanalizacyjnych i czyszczeniu kanalizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy innowacyjny sposób czyszczenia. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny system który, jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy preferują wysoką wydajność. Mamy najkrótsze czasy realizacji bez kosztownych wymian rur. Świadczone przez nas usługi przepychanie rur Warszawa odznacza najwyższy poziom. Działamy sprawnie i profesjonalnie. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucji, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości mieszkaniowych i usługowych.

Przepychanie rur Warszawa – Sidex

Dostosowujemy się do potrzeb klienta. Projekt realizujemy w dogodnym dla niego terminie. Jest to bardzo ważne szczególnie przy projektach usług w budynków użyteczności publicznej, gdzie prace muszą być prowadzone poza godzinami pracy biura np. wieczorem lub w weekend . Działamy głównie na terenie miasta st. Warszawa, ale swoim zasięgiem obejmujemy również inne miasta regionu. W nagłych przypadkach, nasze pogotowie kanalizacyjne jest do pełnej dyspozycji dwadzieścia cztery godziny i przez siedem dni w tygodniu.

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy bardzo krótki czas dojazdu, a nasz sprzęt jest w stanie dotrzeć nawet do niskich garaży i trudno dostępnych miejsc.

Posiadamy urządzenie ciśnieniowe potocznie zwane WUKO, dzięki czemu kasujemy awarię również na odpływach i w pionach kanalizacyjnych.

Wstępnej oceny uszkodzeń instalacji dokonujemy podczas rozmowy telefonicznej, informując o zakładanych kosztach naprawy

Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń teraz pod
505 921 306

501 023 746

Dojazd na terenie Warszawy i okolic, bezpłatnie.

Jeśli chcesz spróbować samodzielnie usunąć awarię, zapraszamy do naszego bloga.