Przepychanie Rur Warszawa

Przepychanie Rur Warszawa 24H – SIDEX

Przepychanie rur – Warszawa, Udrażnianie Odpływów Kanalizacyjnych.

Przepychamy rury instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej w Warszawie i do 40 km od Warszawy, za pomocą sprężyn mechanicznych Rothenberger. Posiadamy certyfikację umożliwiającą nam wykonywanie działań na systemie kanalizacyjnym Klienta.  Do Udrażniania odpływów kanalizacyjnych stosujemy urządzenia ciśnieniowe Rioned. Cechuje nas fachowość oraz szybki dojazd.  Poniżej krótkie filmy ilustrujące działanie naszego sprzętu.

Przepychanie Rur w instalacji zewnętrznej urządzeniem Rothenberger
Rioned – urządzenia do udrażniania odpływów kanalizacyjnych

Pogotowie kanalizacyjne 24h

Naprawiamy awarie instalacji kanalizacyjnej, przepychamy rury, zlewy, brodziki, bidety i sedesy, wymieniamy urządzenia sanitarne, instalujemy pralki i zmywarki.

Jesteśmy na miejscu maksymalnie w ciągu dwóch godzin od kontaktu. Na terenie Warszawy dojazd jest bezpłatny. Jeśli masz wątpliwości, po prostu zadzwoń i zapytaj. Sami odbieramy połączenia telefoniczne i już podczas rozmowy jesteśmy w stanie w przybliżeniu określić skalę awarii i podać szacunkową cenę za naprawę. Sprawdź podstronę przepychanie rur.

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy bardzo krótki czas dojazdu, a nasz sprzęt jest w stanie dotrzeć nawet do niskich garaży i trudno dostępnych miejsc.

Posiadamy urządzenie ciśnieniowe potocznie zwane WUKO, dzięki czemu kasujemy awarię również na odpływach i w pionach kanalizacyjnych.

Wstępnej oceny uszkodzeń instalacji dokonujemy podczas rozmowy telefonicznej, informując o zakładanych kosztach naprawy

Potrzebujesz Pomocy?

Zadzwoń teraz pod
505 921 306

501 023 746

Dojazd na terenie Warszawy i okolic, bezpłatnie.

Jeśli chcesz spróbować samodzielnie usunąć awarię, zapraszamy do naszego bloga.