O nas

Udrażnianie Rur, Odpływów i Urządzeń Sanitarnych

Witaj w SIDEX. Jesteśmy spółką z wyłącznie Polskim kapitałem działającą od 10 lat na rynku krajowym. Rozpoczęliśmy działania w obszarze hydrauliki, początkowo zajmując się naprawą i udrażnianiem kanalizacji. Aktualnie w naszej ofercie oprócz podstawowych usług hydraulicznych znajduje się również czyszczenie odpływów kanalizacyjnych metodą tzw. WUKO, pochodzącą od nazwy producenta tych urządzeń, obecnie najlepszą i najskuteczniejszą na rynku. Posiadamy 3 pojazdy wyposażone w sprzęt umożliwiający nam sprawną pracę w trudno dostępnych  miejscach.

Dysponujemy systemem monitoringu TV, za pomocą którego możemy przeprowadzić diagnostykę wewnątrz układu kanalizacyjnego lub separatora, zanim rozpoczniemy działanie. Ponadto mamy na stanie cały arsenał podręcznych narzędzi za pomocą których wykonujemy fachową pracę nieskazitelnie i dbałością o każdy detal. Solidna i szybka praca umożliwia nam obsługę wielu podmiotów w ciągu dnia, co gwarantuje drożność kanalizacji w sektorze naszych działań.  Z poszanowaniem twojego czasu i zasobów, świadczymy usługi na najwyższym poziomie za konkurencyjne ceny, co czyni nas jednym z najlepszych podmiotów jaki możesz wybrać do obsługi systemu kanalizacyjnego w twojej firmie lub domu.

Usługi kanalizacyjne

Niezależnie od czasu wystąpienia, zawsze, każda zatkana rura stanowi dużą komplikację. Nieprzewidziane wydatki oraz problem z nimi związany utrudniają życie mieszkańcom budynku. Nasza firma znana jest ze sprawnego i dokładnego rozwiązywania problemów!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w wyborze firmy zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszej firmy. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i zawsze dążymy do uzyskania pełnej satysfakcji.

Świadczymy usługi także w zakresie pogotowia hydraulicznego i pogotowia kanalizacyjnego 24/h, ponieważ dobro naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Wiemy że możesz potrzebować nas w nocy, zatem pozostajemy w pełnej dyspozycyjności. Sprawdź również: przepychanie rur Warszawa

error: Treść jest chroniona
Scroll to Top