Usługi Hydrauliczne

Pogotowie Hydrauliczne 24h – Warszawa i okolice

Świadczymy usługę nagłej pomocy hydraulicznej polegającej na szybkim usunięciu usterki w instalacji kanalizacyjnej. Najczęściej występującą usterką są zapchane rury bądź odpływy kanalizacyjne, które przepychamy metodą mechaniczną (za pomocą sprężyn) lub ciśnieniową (WUKO), w zależności od miejsca powstania zatoru. Przepychanie zapchanych rur wewnątrz zabudowań, na instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej wykonujemy metodą sprężynową, a udrażnianie kanalizacji, czyli odpływów z pionów lub zewnętrznych do studzienek, metodą ciśnieniową czyli WUKO. Dojazd na terenie Warszawy jest bezpłatny.

Przepychanie Rur w Instalacji Wewnętrznej

Przepychamy WC, brodziki, bidety, zlewy i umywalki na dowolnym odcinku powstania zatoru. Przed rozpoczęciem przepychania, przeprowadzamy inspekcję kamerą video aby jednoznacznie określić przyczynę powstania zatoru i użyć odpowiednich końcówek do sprężyn mechanicznych. Rury przepychamy z najwyższą starannością i dbałością o urządzenia sanitarne i armaturę. Samodzielne przepychanie sedesu i umywalki przy użyciu sprężyn, może doprowadzić do trwałego uszkodzenia tych urządzeń, zatem zalecamy aby zdać się na fachowców, czyli na nas. Usługę świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji metodą wuko 

Do realizacji wykorzystujemy urządzenie RIONED Profi Jet, o ciśnieniu do 150bar, które radzi sobie nawet w rurach o średnicy do 30 cm

udrażnianie rur kanalizacyjnych
udrażnianianie odpływów kanalizacyjnych

Przepychanie rur kanalizacyjnych sprężyną mechaniczną 

Wykorzystujemy sprężyny mechaniczne najwyższej klasy, o różnych grubościach i końcówkach, które usuną prawie każdy zator

Udrażnianie rur za pomocą sprężyny mechanicznej
mechaniczne udrażnianie zlewu

Udrażnianie Rur Odpływowych czyli Udrażnianie Odpływów Kanalizacyjnych

Do udrożnienia odpływu stosujemy urządzenia ciśnieniowe WUKO. Przed rozpoczęciem udrażniania odpływu, również przeprowadzamy jego video inspekcję. Urządzenie ciśnieniowe jest wyposażone w dyszę z otworami przez które wydostaje się woda pod ciśnieniem i dzięki temu wąż  przemieszcza się wzdłuż rury rozbijając napotkane osady tłuszczowe i kamień osadowy. Dysponujemy długimi wężami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zapchanego odpływu. Usługę świadczymy na terenie Warszawy i okolic, dojazd na terenie Warszawy jest bezpłatny.

error: Treść jest chroniona
Scroll to Top