Udrażnianie Odpływów

Udrażnianie odpływów kanalizacyjnych Warszawa 505921306

Masz zapchaną instalację kanalizacyjną? Wszystkie znane i sprawdzone metody zawiodły? Wiesz że potrzebujesz ciśnieniowego udrożnienia rur? Udrożnienie twojej instalacji to zadanie dla nas. Wezwij Sidex.

Zapchane rury?

Jeśli masz problem z instalacją domową i nie posiadasz odpowiednich narzędzi i wiedzy aby samodzielnie udrożnić rury w instalacji, zostaw to nam. Skutecznie poradzimy sobie z każdym zatorem, zewnętrznym i wewnętrznym.

Domowe metody na udrażnianie rur zawiodły?

Nie czekaj dłużej, wezwij Sidex, mamy krótki czas dojazdu w przypadku poważnych awarii. Możesz na nas liczyć. Sprawdź na naszej stronie czym jeszcze się zajmujemy.

Zatkany odpływ w kuchni jest zupełnie inny niż zatkana rura w łazience. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią metodę dla konkretnego problemu. Domowe sposoby przepychania rur nie zbyt pomocne. Zawsze ​​pozostawiają one ślady mydła na rurach i resztki włosów. Różnego rodzaju preparaty chemiczne mogą niszczyć rury z tworzyw sztucznych, zlew i ubikacje. Dodatkowo niewłaściwie stosowane mogą zagrażać zdrowiu i życiu.

Udrażnianie rur Warszawa

Sidex to firma świadcząca całodobowe usługi w zakresie udrażniania rur i oczyszczania sieci kanalizacyjnych. Pracujemy głównie na terenie Warszawy, ale przyjmujemy również zlecenia na terenie całego Mazowsza. Nasze usługi hydrauliczne skierowane do osób prywatnych, małych i dużych firm oraz instytucji publicznych. Siłą naszej firmy jest doświadczenie i niezawodny sprzęt. Mycie, czyszczenie, udrażnianie rur i sieci kanalizacyjnych nie jest dla nas tajemnicą bo zajmujemy się tym od wielu lat. Nasi hydraulicy wykwalifikowani w swojej dziedzinie, dzięki czemu w stanie zapewnić wysoką jakość usług. Profesjonalne udrażnianie rur i ciągów kanalizacyjnych jest szybkie i skuteczne przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa całej instalacji hydraulicznej. Sidex Warszawa to nie tylko profesjonalne udrażnianie rur, ale pełna i kompleksowa oferta wszystkich usług kanalizacyjnych. 

Udrażnianie rur i odpływów Warszawa

Zatkane rury PCV często stwarzają problemy. Czyszczenie rur domowymi sposobami nie należy do łatwych. Blokady kanalizacyjne i ich przyczyny można podzielić na dwa rodzaje:

Blokady kuchenne najtrudniejsze do usunięcia, ponieważ spowodowane tłuszczem i resztkami jedzenia zbierającymi się w rurach. Tłuszcz gromadzi się w rurach głównie wtedy, gdy ciśnienie wody jest niewielkie lub nie ma go wcale na długich poziomach koryta. Zlewozmywak z reguły zamontowany jest w dalekiej odległości od głównej rury odpływowej. W efekcie spłukiwana woda nie posiada wystarczającej siły do bieżącego odprowadzania nieczystości. Resztki jedzenia wraz z tłuszczem tworzą coraz większą, zbitą i twardą bryłę.  

Blokady w łazience główną przyczyną tego zatoru  włosy w odpływie. Jeśli usłyszysz charakterystyczny bulgoczący dźwięk w pobliżu umywalki lub brodzika, może to być oznaką zbliżającego się zatkania rury. Bagatelizując problem możemy być pewni poważniejszej usterki. Splątane włosy stale zwiększają swoją objętość. Niestety w przypadku tak zatkanej rury użytkownicy bardzo często popełniają błąd i wlewają do odpływu duże ilości, nieskutecznej chemii. Dostępne w sklepach środki chemiczne często okazują się zbyt słabe do rozkładu zbitych włosów. W efekcie możemy nieświadomie utworzyć dużą, zbitą kulkę z brudu i włosów. Tym samym zamiast naprawić, utrudniamy udrożnienie rury.

Jesteś z Warszawy lub okolic?

Jesteśmy gotowi, uzbrojeni w ciśnieniowe urządzenie do rozbijania zatorów, sprężyny mechaniczne wyposażone w różne końcówki oraz w szereg narzędzi do obsługi hydraulicznej.

Udrażnianie kanalizacji, pogotowie kanalizacyjne 24h Warszawa i okolice, dzwoń teraz

505 921 306

501 023 746

Lub napisz do nas:

[pirate_forms]

Świadczymy usługi w zakresie:

Udrażnianie rur oraz oczyszczanie Kanalizacji, przepychanie zatorów i pianowanie kanalizacji. Realizujemy również udrażnianie odpływów kanalizacyjnych metodą WUKO.

Na terenie Warszawy dojazd bezpłatny
error: Treść jest chroniona
Scroll to Top