Pogotowie Kanalizacyjne 24h Warszawa

Pogotowie kanalizacyjne – Usługi 24h 505921306

Świadczymy usługę pogotowia kanalizacyjnego na terenie Warszawy i okolic, w obszarze Bródna, jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce w ciągu godziny od zgłoszenia.

Potrzebujesz pogotowia kanalizacyjnego?

Pogotowie kanalizacyjne 24h to usługa natychmiastowej pomocy, gdzie dojazd na terenie warszawy to maksymalnie 2 godziny. Podczas rozmowy telefonicznej ustalamy rodzaj uszkodzenia i wstępną opłatę za usługę. Odwiedź naszą stronę główną w celu rozpoznania problemu, jest tam seria pytań i odpowiedzi dzięki którym możesz samodzielnie określić przyczynę powstania usterki, dzięki czemu łatwiej nam będzie podjąć właściwe kroki do jej usunięcia.

Pogotowie kanalizacyjne 24h – SIDEX

W przypadku nagłej awarii, koniecznie przygotuj informacje takie jak – stan instalacji kanalizacyjnej, czas użytkowania, sposób użytkowania, ewentualne przyczyny powstania zatorów kanalizacyjnych. Podczas diagnozy wstępnej powinniśmy stwierdzić przyczynę problemu aczkolwiek ostateczną diagnozę przeprowadzimy podczas video inspekcji kanalizacji.

W zakresie pogotowia kanalizacyjnego 24h realizujemy:

 1. Monitoring kanalizacji za pomocą kamery (Monitoring TV)
 2. Czyszczenie odpływów kanalizacyjnych metodą ciśnieniową WUKO
 3. Zapewnienie drożności instalacji kanalizacyjnej
 4. Przegląd instalacji kanalizacyjnej
 5. Przepychanie rur
 6. Udrażnianie zatkanych odpływów
 7. Usuwanie zatorów tłuszczowych z instalacji kanalizacyjnej
 8. Czyszczenie pionów kanalizacyjnych
 9. Przepychanie odpływów i studzienek
 10. Udrażnianie toalet, brodzików i wanien
 11. Przepychanie sedesów i zlewów

Usługi hydrauliczne:

 1. Diagnoza stanu instalacji kanalizacyjnej za pomocą kamery video (Monitoring TV)
 2. Usunięcie awarii w instalacji wodno-kanalizacyjnej
 3. Wymiana elementów kanalizacji
 4. Wymiana zlewów, sedesów, umywalek
 5. Demontaż i montaż urządzeń sanitarnych
 6. Wymiana rur

Pogotowie kanalizacyjne Warszawa

Wszystkie ścieki z domów i firm odprowadzane do kanalizacji rurami kanalizacyjnymi. Uszkodzone systemy kanalizacyjne i zatkane rury mogą mieć nieprzyjemne konsekwencje. Przepełnienie szamba, brak odpływu i zalanie podłóg w łazience brudną wodą. Tam do akcji wkracza pogotowie kanalizacyjne Sidex Warszawa. Nasz zespół hydraulików pracuje przez całą dobę, aby upewnić się, że Twoja infrastruktura kanalizacyjna jest w pełni sprawna.

Możliwości pogotowia kanalizacyjnego

Przy rurach kanalizacyjnych bardzo ważna profilaktyka. Możesz zminimalizować ryzyko nagłej awarii, często sprawdzając czystość odpływów w kuchni i łazience oraz stosując różnego rodzaju środki chemiczne. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie wykryć wcześniej awarię. Wówczas z pomocą służy nasze pogotowie kanalizacyjne dostępne 24 H. 

Samochody pogotowia kanalizacyjnego wyposażone są w kompletny, nowoczesny sprzęt. Samodzielnie mogą zareagować praktycznie na każde zlecenie. Wykorzystywane są głównie w sytuacjach krytycznych związanych z awariami kanalizacji. Niestety rury kanalizacyjne często bardzo brudne i w pewnym momencie mogą zwolnić, a ostatecznie całkowicie się zatkać. Nieuchronne zatory mogą wystąpić zarówno w domowych, jak i miejskich systemach kanalizacyjnych.
Wszelkie inne problemy z wodą związane z udrażnianiem rur, ich czyszczeniem i naprawą sprzętu to również zadanie pogotowia kanalizacyjnego. Jeśli w okolicy Twojego domu unosi się nieprzyjemny zapach, może to być związane z nieszczelnością w jakimś elemencie odpływu. Nie czekaj. Odkładanie problemu może doprowadzić do poważniejszych zniszczeń.

Dzwoń po pogotowie kanalizacyjne Sidex.

Zadzwoń teraz pod
505 921 306

501 023 746

Analiza problemu i dojazd w lokalizacji, bezpłatnie.

error: Treść jest chroniona
Scroll to Top