Przepychanie rur kanalizacyjnych sprężyną mechaniczną oraz udrażnianie odpływów kanalizacyjnych metodą WUKO

przepychanie rur

Przepychanie Rur – Pogotowie Kanalizacyjne 24h

Zapchany odpływ kanalizacyjny? Zator w kanalizacji? Inny problem hydrauliczny?
Oferujemy szeroki zakres usług hydraulicznych, w tym przepychanie rur i udrażnianie kanalizacji na terenie okolic Warszawy oraz w samej Warszawie. Jeśli zapchała Ci się rura w instalacji wewnętrznej, usuniemy zator za pomocą sprężyny mechanicznej, po wcześniejszej Video Inspekcji Kanalizacji. Inspekcja kanalizacji jest konieczna z uwagi na potrzebę ustalenia przyczyny niedrożnej rury. Każdy rodzaj zatoru jest specyficzny i wymaga innego rodzaju końcówki do sprężyny oraz zróżnicowanej siły pracy urządzenia.
Przepychanie rur odpływowych przeprowadzamy za pomocą urządzenia ciśnieniowego ze specjalnym wężem który podróżuje wzdłuż rury odpływowej rozbijając zatory tłuszczowe i kamień oraz pozostałe, wysokim ciśnieniem wody która rotacyjnie płucze rurę aż do usunięcia zatoru. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat udrażniania rur oraz metod jakie stosujemy, koniecznie zapoznaj się z naszym blogiem.

Nie działaj sam bo możesz uszkodzić instalację kanalizacyjną. Zdaj się na specjalistów. Gwarantujemy rozwiązanie problemu oraz doradztwo w zakresie drożności instalacji. Działamy na terenie Województwa Mazowieciego, w Warszawie i okolicach.

Zadzwoń teraz pod
505 921 306

501 023 746

Dojazd na terenie Warszawy i okolic, bezpłatnie.